schedule
PO - PIA   od 06:00 do 21:00, SO - NE   od 08:00 do 20:00
phone
+421(0)950 820 151
email
info@sportcentre.sk

CHICKEN MEN

PRIJMI BOJ A DOVOĽ MU UROBIŤ ŤA SILNEJŠÍM. NEBUDE TO TRVAŤ DLHO..Bývaval som štátnym zákonodárcom v Columbuse v štáte Ohio. Počas prestávky, ktorú sme mávali sme chodili von na predný trávnik pozorovať ľudí. Bola tam jedna osoba, ktorú poznali všetci. Deti, dospelí, všetci si ho vybrali keď prišiel.

 Volali sme ho „kurací muž“.

Mal perie v klobúku a na kapote auta hračku kuraťa, ktorým jazdil do centra mesta. Blikal svetlami, ojedinele zatrúbil na ňom a keď z neho vystúpil, vždy niesol dve bábiky dievčatiek a fotku ženy. Keď ste k nemu pristúpili, že ho oslovíte počuli ste ako vydáva zvuk kuraťa. Všetci sme sa smiali z kuracieho muža. No nevedeli sme jeho príbeh.

Kurací muž sa prebudil jedného dňa o 3 ráno vo vlastnom dome, ktorý bol v plameňoch. Spanikaril a vyliezol oknom von len aby sa zachránil.. keď započul svoje deti a ženu kričať o pomoc. Bez váhania sa vrátil k dverám, aby ich zachránil, ale plamene boli príliš silné, príliš horúce., snažil sa dostať dnu všetkými možnými aj nemožnými prístupmi ale nedokázal to. Šialene zúfalý sa stával svedkom ako v zlomkoch sekúnd plač utíchal a oni zahynuli v ohni. Prišiel jeho švagor, zistil že jeho sestra spolu s neterami zahynuli v ohni, schmatol kuracieho muža a začal ho biť „Ty posraté kura, prečo si mi nezachránil sestru, ty kura! Ty kura!“ Keď ich ľudia oddelili stavajúc kuracieho muža na nohy mu položili otázku „Si v poriadku?“ červenými očami pozrel na nich a začal vydávať so seba zvuk kuraťa. Nikdy v živote už neprekonal túto tragédiu. Ostal zaseknutý z tohto prežitku

Kurací muž dovolil svojej tragédii aby mu zničila život.
Všetci máme príbehy, ktoré môžeme vykladať dookola a každý ich vnímame na inej stupnici bolesti. Buď nás to stiahne dole, alebo s tým zvedieme súboj a vyhráme, pretože sme väčší ako "TO". Nezáleží na tom ako dobrí ste, alebo ako talentovaní dokonca ani to, ako veľmi na sebe pracujete. Prídu chvíle, kedy sa veci nevyvinú dobre, príde moment kedy sa nemôže nič stať a aj tak sa stane. Murphyho zákon bude klopať na dvere. Prečo? Nikto nevie prečo – hovorí sa tomu život a budete sa musieť s ním vysporiadať. Ak budete čeliť výzve odporúčam vám – nezastavujte, pracujte, plánujte.
place
Nájdete nás na adrese
Potočná 66, 972 51 Handlová
schedule
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok od 06:00 do 21:00
Sobota - Nedeľa od 08:00 do 20:00
phone
Telefonický kontakt
+421(0)950 820 151
email
E-mail
info@sportcentre.sk
V športcentre startrac sa nachádza viac ako 50 stanovíšť na pre cvičenie celého tela. Najčastejšie využívané stroje sa pre zvýšenú efektivitu pri cvičení sa nachádzajú duplicitne.
share
Sociálne spojenie
send
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
donut_large
Zóny
Preskúmajte naše priestory a stroje, ktoré môžete využívať.
perm_identity
Rýchle odkazy
Prezrite si naše galérie, videá, čítajte články.
©2020 www.www.sportcentre.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal
arrow_upward