schedule
PO - PIA   od 06:00 do 21:00, SO - NE   od 08:00 do 20:00
phone
+421(0)950 820 151
email
info@sportcentre.sk

Miluješ svoju ženu? Dokaž to...

“Miluješ svoju ženu? Dokaž to...”

Čo je meradlo? Daj mi číslo, ktoré ma presvedčí o tom. Pretože keď si ju stretol, nemiloval si ju. Daj mi deň kedy sa ta láska stala.
Je to otázka na ktorú je nemožné odpovedať. Ale nie je to niečo, čo neexistuje, len je to lahšie preukázať časom.
 
Je to ako cvičenie. Keď ideš do posilňovne a vrátiš sa, pozrieš do zrkadla - čo uvidíš? Nič.
Keď ideš ďalší deň, vrátiš sa, pozreš do zrkadla,-Nič. Takže nevidíš žiadne výsledky, nie je to efektívne tak s tým skončíš. Alebo si myslíš v podstate, že je to správny sled krokov a zostaneš pri tom.
 
Rovnako ako pri vzťahu-kúpiš jej kvety, zapraješ k narodeninám, nemiluje ma - jasné že to vzdáš.
 
Lenže to sa nestane ak veríš, že tam niečo je. Zaviažeš sa k sledu krokov, zaviažes sa k režimu, k cvičeniu. Áno môžeš to pokašlať, môžeš jesť čokoládovú tortu v jeden deň, môžeš vynechať deň, alebo dva tréningy - áno je to možné.
Ale keď zotrváš v dôslednosti, tak aj keď neviem presne v ktorý deň ale s určitosťou ti viem povedať, že sa do tej formy dostaneš. To viem na 100%.
 
A to isté platí pre vzťah. Je to o dôslednosti.
 
Dbáš o svoje zuby? Musíš si ich umývať aspoň dve minúty. Čo urobí si umyť zuby dvakrát za deň po dve minúty. Nič! Pokiaľ;.. pokiaľ to nerobíš každý deň, - dva krát denne, po dve minúty. Ide o dôslednosť.
Ísť do posilňovne na 3hodiny, ťa nedostane do formy. Makať na sebe 40 minút každý deň, ťa do formy dostane. Je to tá každodenná rutina monotónnych, malých, nudných vecí ako napr. umývanie zubov - to je to na čom najviac záleží.
 
Nezamilovala sa do teba kôli tomu, že si si zapamätal deň jej narodenín a kúpil jej kvety na Valentína. Zamilovala sa do teba, pretože keď si ráno vstal povedal si jej skôr " Dobré ráno láska" ako si sa pozrel do telefónu. Zamilovala sa do teba pretože, keď si šiel do obchodu pre niečo, načo si mal chuť vzal si automaticky aj jej bez toho aby si sa pýtal. Zamilovala sa do teba, pretože aj keď si mal skvelý a úspešný deň v práci a ona prišla z práce a mala ten deň strašný, tak ty na to "ano, ano poviem ti ja aký som mal super deň" - nie sadol si si a vypočul si si jej krutý deň, bez jedinej zmienky o tvojom dokonalom dni. Toto je to prečo sa do teba zamilovala. Nemôžeš povedať konkrétne ktorý to bol deň. Ani to nebolo nič výnimočné čo si urobil. Bolo to nahromadenie tých maličkých vecí, čo spôsobilo že sa jeden deň prebudila a akoby stlačil niekto gombík a vyslovila "milujem ťa"
Keď cítiš, že máš niekoho o koho sa môžeš oprieť..
Keď vieš, že v ten deň keď si pripustíš že to ďalej nedáš, tak niekto tam bude a povie "som tu s tebou, dokážeš to."
To je to, čo ti dá kuráž zvládnuť aj tu najťažšiu prekážku. Je to vzťah, ktorý podporujeme, sú to ľudia okolo nás čo ťa majú radi a záleží im na tebe a veria v teba. A keď máš takýto vzťah, vždy nájdeš odvahu urobiť správnu vec..a často krát ti zachráni život..zachráni ťa pred depresiou.. zachráni ťa pred tým aby si to vzdal.. zachráni ťa pred akýmykoľvek negatívnymi myšlienkami o tvojich schopnostiach vidieť budúcnosť. Keď niekto len tak povie "milujem ťa a budem ťa následovať a nezáleží na tom čo bude"
place
Nájdete nás na adrese
Potočná 66, 972 51 Handlová
schedule
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok od 06:00 do 21:00
Sobota - Nedeľa od 08:00 do 20:00
phone
Telefonický kontakt
+421(0)950 820 151
email
E-mail
info@sportcentre.sk
V športcentre startrac sa nachádza viac ako 50 stanovíšť na pre cvičenie celého tela. Najčastejšie využívané stroje sa pre zvýšenú efektivitu pri cvičení sa nachádzajú duplicitne.
share
Sociálne spojenie
send
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
donut_large
Zóny
Preskúmajte naše priestory a stroje, ktoré môžete využívať.
perm_identity
Rýchle odkazy
Prezrite si naše galérie, videá, čítajte články.
©2020 www.www.sportcentre.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal
arrow_upward