schedule
PO - PIA   od 06:00 do 21:00, SO - NE   od 08:00 do 20:00
phone
+421(0)903 574 337
email
info@sportcentre.sk

PODVEDOMIE

Verím že tvoja osobnosť, tvorí tvoju osobnú skutočnosť. Tvoja osobnosť je tvorená tým ako myslíš, ako konáš a ako sa cítiš.

Znamená to že keď chceš zmeniť svoj život-svoju realitu, musíš zmeniť svoju osobnosť. Znamená to že musíš začať premýšľať nad tým, na čo myslíš a zmeniť to. Musíš si byť vedomý svojich vedomých návykov a chovania sa a zmeniť ich.

Následne sa musíš pozrieť na určité emócie čo sú spojené s tvojou minulosťou a rozhodnúť sa či patria do tvojej budúcnosti. A veľa ľudí - možno práve aj ty – sa pokúšajú vytvoriť novú osobnú realitu s rovnakou osobnosťou, čo nefunguje. Doslova sa musíš stať niekým iným.

Takže tým procesom potom u veľa ľudí je, že majú rovnaké myšlienky, robia rovnaké rozhodnutia, prejavujú rovnaké správanie a všetky tieto veci potom tvoria rovnaké zážitky, ktoré spájajú rovnakú sieť neurónov do rovnakých vzorov všetko pre veľmi známy osobný pocit, ktorý nazývajú sebou samým. A pokiaľ v tom pokračuješ znovu a znovu dookola, tak v neurovede je princíp, ktorý hovorí že pokiaľ sú neuróny spustené za určitých podmienok sú spolu prepojené, takže ľudia v podstate predprogramujú svoj mozog na automatický podpis pre tieto programy. A než dosiahneme veku 35rokov života, staneme sa pamäťovou sadou chovania, emocionálnych reakcií, vnemov ktorým veríme, neuvedomelých postojov ktoré fungujú ako počítačový program.

Tvoj mozog je prispôsobený tak aby absorboval všetko čo poznáš vo svojom živote, je to ako záznamník minulosti, artefakt. Artefakt všetkého čo si sa naučil, a zažil do tohto momentu. A pokiaľ sú pocity a emócie konečný produkt skúseností z minulosti, potom si dokážeš lepšie zážitky zapamätať vďaka tomu ako si sa vtedy cítil. Tak väčšina ľudí čo vstáva ráno, sa začne rozpamatávať na všetky svoje problémy, a tieto problémy spájať s určitými ľuďmi, určitými vecami, časmi a miestami. V momente keď začnú premýšľať na týmito problémami tak myslia v minulosti. Tieto problémy majú emocionálne asociácie s nimi, a v momente keď začnú cítiť tieto emócie, telo ako podvedomá (neuvedomujúca sa) myseľ  nepozná rozdiel medzi skúsenosťou, ktorú vytvoril ten pocit a pocitom vytvoreným myšlienkou samotnou. Myšlienky sú jazykom rozumu, a pocity sú jazykom tela. A ako myslíš a ako sa cítiš tvorí tvoj stav bytia. Tak celý stav bytia väčšiny ľudí keď začnú deň je, že ho žijú už v minulosti. Máš ale voľbu:

Buď si ho definuješ ako víziu budúcnosti, alebo ako spomienkami minulosti. A keď sa rozhodneš napr. „ Idem zjesť to jedlo, vstanem skôr, urobím niečo pre svoje telo, nebudem jesť cukor po 18hodine“ akékoľvek rozhodnutie urobíš, v momente keď ho urobíš a bude to niečo odlišné - a najťažšia časť na zmene nie je urobiť to isté ako deň predtým- Priprav sa! Pretože sa budeš cítiť nepohodlne, bude to niečo neznáme, niečo neisté, nepredvídateľné a presne to je ten moment kedy hra zvaná život začína.

Väčšina ľudí emóciami pripravila svoje telo stať sa mysľou, takže telo povie „radšej sa budem cítiť previnilo ako skúsiť šancu a možnosti. Radšej budem žiť v strachu ako veriť neznámemu“ a akonáhle sa cíti tá osoba nepohodlne, telo na to „whou počkaj chvíľu, veď sme mimo program“ a následne začne telo ovplyvňovať myseľ so slovami „začnem zajtra, nikdy sa nezmeníš“ „nemáš dostatok peňazí na to, nie si dostatočne dobrý na to, mama ti povedala toto, je to chyba tvojho otca, tvojej EX“ všetky tieto hlasy vychádzajú na povrch. A teraz prichádza rozuzlenie: Pokiaľ odpovieš na tieto hlasy s rovnakými myšlienkami, akoby boli skutočné – a mimochodom oni stále prebiehajú v pozadí v povedomí – ale teraz sú znásobené, pretože si mimo svojej pohodlnej zóny a ty veríš tej myšlienke, ktorá vedie  k tej istej voľbe, a tá vedie k tomu istému chovaniu, ktorá vytvorí rovnakú skúsenosť a tá vyprodukuje rovnaký pocit a ty si povieš tak to je pravda – nie a nie! To je len tebe dôverne známe. Prejsť od starého ja k novému, je neurologické, je biologické, je to chemické, je to hormonálne. Je to genetická smrť starého ja. Áno väčšina z vás si povie: „ale takto nemôžem predpovedať svoju budúcnosť..“ a jedinou zmyselnou odpoveďou je: „musíš si ju vytvoriť“ ale nie od poznaného, ale od nepoznaného. Takže teraz zavri oči a mysli na tú víziu. Keď začneš premýšlať nad tou víziou o svojej budúcnosti, aktivuješ centrum kreativity vo svojom mozgu a prirodzene začneš myslieť na seba priamo v tej scéne. Keď tak robíš, a si skutočne vášnivý, skutočne prítomný v momente kedy si definovaný svojou víziou, keď tá myšlienka v tvojej mysli sa stane skúsenosťou, začneš cítiť ten pocit z tej udalosti skôr ako sa to stane skutočné. A teraz dávaš svojmu telu vzorku, chuť budúcnosti. Keď myšlienka a pocit vytvoria nový stav bytia, kombinuješ čistý zámer s vystupňovaným pocitom, ty tým začínaš meniť svoju biológiu a vidíš úplne inú krajinu ktorú si nikdy predtým nevidel, pretože nevidíš svoju budúcnosť skrz okuliare minulosti. Toto ale vyžaduje niečo špecifické, pretože väčšina ľudí bude čakať na bohatstvo aby sa stali nezávislí, budú čakať na úspech aby sa cítili posilnení, na nový vzťah aby sa cítili milovaní.. ale zamysli sa nad tým, absencia toho že nemáš tieto veci, spôsobuje že ľudia žijú zaseknutý počas celého života. A tak čakajú na niečo mimo nich, aby zmenili to čo je v nich. A keď si nevytvárajú nový život, tak nepoužívajú správne princípy a tak ponechávajú všetky svoje predstavy a všetky svoje sny mimo dosah. Skús sa nad tým zamyslieť:

Pokiaľ vstávaš s pocitom vďačnosti, pokiaľ vstávaš s pocitom posilnenia a s pocitom naplnenia, pokiaľ vstávaš s pocitom neobmedzenosti, prečo by si sa mal strachovať či sa to stane alebo nie? Mal by si sa cítiť akoby sa to už všetko stalo.
place
Nájdete nás na adrese
Potočná 66, 972 51 Handlová
schedule
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok od 06:00 do 21:00
Sobota - Nedeľa od 08:00 do 20:00
phone
Telefonický kontakt
+421(0)903 574 337
email
E-mail
info@sportcentre.sk
V športcentre startrac sa nachádza viac ako 50 stanovíšť na pre cvičenie celého tela. Najčastejšie využívané stroje sa pre zvýšenú efektivitu pri cvičení sa nachádzajú duplicitne.
share
Sociálne spojenie
send
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
donut_large
Zóny
Preskúmajte naše priestory a stroje, ktoré môžete využívať.
perm_identity
Rýchle odkazy
Prezrite si naše galérie, videá, čítajte články.
©2021 www.www.sportcentre.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal
arrow_upward