schedule
PO - PIA   od 06:00 do 21:00, SO - NE   od 08:00 do 20:00
phone
+421(0)950 820 151
email
info@sportcentre.sk

PROCES

Táto vec nazývaná život je pre niektorých ľudí maratónom, ja hovorím že je to proces... a je možné že ťa život ním povedie rýchlejšie než je tvoja hlava pripravená to spracovať.

Boh ťa vie dostať na také pozičné miesta v kariére, kde budeš vo vedení, ale mentálne a emocionálne nie si schopný si uvedomiť čo ti život naservíroval. A pokiaľ nevieš čo si získal, tak nevieš ako s tým naložiť. Keď nevieš ako s tým naložiť, tak to môžeš posrať a prísť o to.

V prvom rade keď povieš sám sebe, že sa chceš stať skvelým lídrom a si ochotný odkráčať v tom momente ešte tú ďalšiu míľu a urobiť všetko to čo musí byť urobené len aby si sa dostal vyššie.. : -Koleduješ si o problémy. Absolútne si koleduješ o problémy. Skús sa pozastaviť na chvíľku a popremýšľať nad tým, pretože sa môžeš niečomu priučiť. Určitému konceptu ktorý potrebuješ pochopiť.

V korporátnom svete, vo svete biznisu ti platia tým viac peňazí, čím vyššie si postavený na rebríčku zodpovednosti. Takže pokiaľ si správca, určite nezarobíš toľko, čo generálny riaditeľ a generálny riaditeľ nezarobí toľko, čo výkonný riaditeľ. Jednoducho preto, lebo ťa platia za KONFLIKT! Neplatia ťa za tvoje vyštudované diplomy, ale za schopnosť zvládať konflikt, tlak a problémy. V biblickej verzii to znie takto:

„Kto mnoho dostal, od toho sa bude mnoho požadovať, a komu veľa zverili, od toho budú viac žiadať.“

Takže čím viac je vložené do tvojích rúk, tým viac sa budeš musieť obracať aby si to zvládal. Všetci sme určitým spôsobom lídri. Či už vediete svoje deti, alebo svoju rodinu. Dokonca vedieme aj sami seba – a to je niekedy to najťažšie: kráčať a konať správne. Ale ako stúpame v rámci rebríčku vedenia a rozvíjame svoju schopnosť zodpovednosti tak prijímame viac tlaku, viac problémov, viac nepriazní osudu. Viac všetkého. Nové úrovne prinášajú nových démonov, nové výzvy, nové možnosti.

Takže keď si povieš – v mieste kde sa nachádzaš s problémami, ktoré máš – slová ako „nezvládam to, ja už to nechcem, lebo sa  z toho zbláznim“  hovoríš tým „ nechcem ísť vyššie“ odmietaš tým výzvu ísť ďalej dopredu, pretože ísť dopredu, stúpať vyššie znamená viac problémov. Faktom ale je, že skúsenosťou, ktorou práve prechádzaš znamená, že si v tréningovom režime k ďalšiemu postupu. Ak nedovolíš, aby ťa to zlomilo, zničilo alebo zrazilo k zemi a nevzdáš to, tak sa naučíš ako zvládať stres na ďalšom stupni a dvere sa ti začnú otvárať. Toto je to nádherné a magické na živote.

Poznáš to na príklade, keď ideš napríklad do obchodu s potravinami a dosiahneš určitého miesta pred vstupom, tak „vssšš“ dvere sa otvoria. A presne tak to funguje aj v živote stojíš na pokraji síl, v strese a máš pocit, že už to ďalej nevydržíš, že sa zlomíš pod toľkým tlakom a nakoniec „vssšš“ dvere sa otvoria a ty kráčaš vyššie a ľahšie.

Skúsim to podať ešte inak a pripraviť vás tak na ďalší ťah. Keď ťa vesmír (Boh) vedie životom a ťahá ťa za tzv. povrázky vyššie, nevyužíva k tomu výťah, ale ide pomaly krok za krokom. Tak veľmi veľa ľudí sa pokúša dostať dopredu rýchlym krokom, chcú aby sa to stalo z noci do rána, chcú sa pohnúť z pivnice do prezidentského apartmánu v jednom kroku.

Ver mi - to nie je to čo chceš. Nechceš si vziať ten výťah. Pretože keď sa rozhodneš pre výťah pôjdeš tam prirýchlo a nebudeš si vedieť dať rady. Nie nezvládneš to.. , O áno, viem že chceš tie peniaze, ale nezvládneš ten tlak, problémy a konflikty, kritiku a odpor. Takže On to navrhol tak, aby si postupoval v krokoch, po stupienkoch nie príliš rýchlo a vždy keď urobíš krok musíš sa vyvážiť a zvyknúť si na tento level odporu, kontroverzie a kritiky, pretože znova: za toto si platený, za zmanažovanie problémov. A práve tak skoro ako si pripustíš „áno som s tým vysporiadaný , toto je môj nový normál," tak práve vtedy môžeš urobiť ďalší krok. A si naspäť v situáciach, kde čelíš ďalším problémom a si zashiahnutý v miestach, kde si predtým nikdy nebol a vysporiadávaš sa so životom na ďalšom stupni – znova sa učíš.

Ale..

Vesmír je tak láskavý, že ťa sám vedie v krokoch a etapách a periodicky ti dovolí zastaviť, aby si mohol zhodnotiť situáciu, pochopiť situáciu kde sa nachádzaš a dostane ťa do stavu kde srdcom a emocionálne zvládneš všetko čo prichádza. A ty mu musíš dôverovať.
place
Nájdete nás na adrese
Potočná 66, 972 51 Handlová
schedule
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok od 06:00 do 21:00
Sobota - Nedeľa od 08:00 do 20:00
phone
Telefonický kontakt
+421(0)950 820 151
email
E-mail
info@sportcentre.sk
V športcentre startrac sa nachádza viac ako 50 stanovíšť na pre cvičenie celého tela. Najčastejšie využívané stroje sa pre zvýšenú efektivitu pri cvičení sa nachádzajú duplicitne.
share
Sociálne spojenie
send
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
donut_large
Zóny
Preskúmajte naše priestory a stroje, ktoré môžete využívať.
perm_identity
Rýchle odkazy
Prezrite si naše galérie, videá, čítajte články.
©2020 www.www.sportcentre.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal
arrow_upward